O FIRMIE

Firma Dach-Pol skład materiałów budowlanych, z siedzibą w miejscowości Poraj, oferuje kompleksowe usługi dekarskie. Na rynku działamy od ponad 20 lat, a nasze prace są doceniane nawet przez najbardziej wymagających klientów. Celem naszej firmy jest zapewnienie wysokiej jakości dachów, które będą wyróżniać się estetyką, a przede wszystkim funkcjonalnością.Zajmujemy się również sprzedażą materiałów budowlanych m.in.
-Pokrycia dachowe
-Podbitka dachowa
-Systemy rynnowe
-Okna, okna dachowe
-Bramy garażowe
-Systemy dociepleniowe
-Systemy kominowe
-Rolety i żaluzje
-Sucha zabudowa

Zależy nam na ciągłym rozwoju, dlatego bierzemy udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez producentów pokryć dachowych, co pozwala nam być ciągle na bieżąco z nowinkami oraz nowymi trendami. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i służymy profesjonalnym doradztwem, ponieważ zależy nam na spełnianiu indywidualnych potrzeb naszych klientów. Pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych.

Wykonujemy remonty dachów i wymianę rynien. Swoją pracę wykonujemy szybko i sprawnie, tak by remont dachu był jak najmniej uciążliwy. Podczas realizacji zlecenia używamy profesjonalnych narzędzi i materiałów renomowanych firm, dzięki temu mogą być Państwo pewni, że nowy dach będzie służył przez wiele lat.

Dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w pracach dekarskich, potrafimy wykonać wiele rodzajów pokryć dachowych m.in. blachodachówka, trapez, dachówka ceramiczna czy cementowa.

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego swoje prace wykonujemy zawsze zgodnie z ustalonymi terminami.