BLACHODACHÓWKABlachodachówka ROMA została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym budownictwie. Awangardowa forma blachodachówki tworzy dach o wyjątkowym efekcie wizualnym. Bardzo dobrze prezentuje się zarówno na prostych, jak i skomplikowanych architektonicznie dachach. Dedykowana jest na budynki mieszkalne – domy, wille, rezydencje oraz budynki publiczne. Zbudowany z niej dach jest bardzo elegancki i wyszukany. Jednocześnie imponuje nowoczesną formą odpowiadającą założeniom współczesnej architektury.

Blachodachówka MONA łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, tworząc niezwykle modny dach. Jej uniwersalność pozwala na montaż zarówno na klasycznych budynkach, jak i nowoczesnych obiektach. Dedykowana jest dachom o prostej formie – jedno- i dwuspadowym. Występuje zarówno w arkuszach ciętych na wymiar oraz w wersji dwumodułowej. Unikatowy kształt dachówki – fale i przetłoczenia zaprojektowano przy współpracy z dekarzami. W ten sposób uzyskano arkusze o idealnym dopasowaniu i wysokiej szczelności. Model ten to idealna propozycja dla wymagających klientów, którym zależy na wysokiej jakości i atrakcyjnym efekcie wizualnym.

Uzyskany dzięki regularnym przetłoczeniom wzór przypominający fale, tworzy harmonijny dach o wyrazistym charakterze. Dzięki temu można ją dopasować do każdej elewacji budynku i dowolnego otoczenia. Prosta forma dachówki MAXIMA gwarantuje szybki i łatwy montaż. Podwójny rowek kapilarny zapewnia dodatkowo maksymalną szczelność dachu. Blachodachówka dedykowana jest na budynki jednorodzinne i obiekty gospodarcze.

Blachodachówka GLORIA to klasyka w najlepszym wydaniu. Tradycyjne wzornictwo nawiązuje do estetyki dachówki ceramicznej. Tworzy ona eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, nadając całemu budynkowi niepowtarzalny charakter. Dedykowana jest zarówno budownictwu mieszkaniowemu, jak i obiektom użyteczności publicznej. Ze względu na klasyczny charakter sprawdzi się również w renowacji dachów zabytkowych, np. dworków, kamienic, budynków sakralnych. Szeroka gama kolorów pozwala na dopasowanie dachu do każdej elewacji – zarówno designerskich tynków strukturalnych, jak i wieloletniej czerwonej cegły czy kamienia.

Surowa forma blachodachówki OLIMPIA wyróżnia ją na rynku pokryć dachowych. Minimalistyczny kształt i oryginalne przetłoczenia dają klientom duże możliwości w kształtowaniu połaci dachowej. Pokryty nią dach jest piękny i ponadczasowy. Swoją prostą formą i bogatą kolorystyką dachówka trafia w najbardziej wyrafinowane gusta klientów. Dedykowana jest budownictwu tradycyjnemu oraz nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym. Trwałość i wysoka jakość materiału gwarantują długą żywotność pokrycia dachowego i jego atrakcyjny wygląd.

VICTORIA swoim dopracowanym kształtem imitującym nieco dachówkę ceramiczną zyskała sobie ogromne zainteresowanie, nadając budynkom uroku i elegancji. Dwa rowki kapilarne doskonale uszczelniaj łączenia arkuszy, zapewniając dachom szczelność i niezawodność. Dostępność blachodachówki w szerokiej gamie kolorystycznej zwiększa jej atrakcyjność, dając inwestorowi pełen komfort w wyborze koloru dachu. Dzięki temu doskonale sprawdza się zarówno na nowych, remontowanych jak i zabytkowych obiektach nadając im wyrazistego i niepowtarzalnego charakteru.

Blachodachówka MONA DUO została stworzona na wzór dachówki MONA. Charakteryzuje się nowoczesnością oraz klasyczną elegancją. MONA DUO to dwumodułowa blachodachówka, która idealnie dopasowuje się do kształtu dachu dzięki czemu jest łatwa w montażu. Przeznaczona jest na dachy o wielopłaszczyznowym kształcie, z wieloma lukarnami. Cechuje ją ekonomiczność gdyż podczas instalacji powstaje niewielka ilość odpadów. Bogata gama kolorów sprawia, że dachówka MONA DUO jest atrakcyjna nawet dla wymagających klientów.

Blachodachówka P DUO jest nowością na rynku pokryć dachowych. P DUO jest przeznaczona dla osób poszukujących nietypowych rozwiązań, które nadadzą budynkowi indywidualnego charakteru. Niepowtarzalny kształt blachodachówki nada dynamiczny wyraz nawet najprostszym budowlą. Blachodachówka P Duo oferuje nie tylko oryginalny wygląd, lecz także wiele korzyści. Symetryczny kształt przetłoczeń sprawia, że jest ona łatwa w obróbce, co pozwala zaoszczędzić czas na placu budowy. Produkt dostępny jest we wszystkich powłokach i kolorach z oferty Regamet, co otwiera bardzo bogate możliwości kształtowania estetyki dachu.

Blachodachówka DUO to najnowszy trend w budownictwie. DUO to płaska blachodachówka dwumodułowa, która doskonale podkreśla bryłę domu. Została stworzona z myślą o wymagających klientach. Łączy w sobie elegancję oraz ekskluzywny design. Jej kształt jest nieszablonowy dlatego też wyróżnia się na tle innych pokryć dachowych. Trwałość oraz wysoka jakość wykonania pozwala cieszyć się dachem przez wiele lat. A szeroka gama kolorów umożliwia dopasowanie dachu do każdej elewacji.

BLACHA TRAPEZOWAW naszej ofercie posiadamy blachy trapezowe : T7, T14, T18, T20, T20 PLUS, T35 oraz T35 PLUS w wielu kolorach. T7 to profil typowo elewacyjny, stosowany głównie na podbitki, bramy garażowe i obudowy kontenerów. T14 i T18 to uniwersalne profile do stosowania na dachy oraz elewacje. T20 oraz T20 PLUS pasują do nowoczesnych brył domów i obiektów publicznych. Profile T35 i T35 PLUS przeznaczone są na duże obiekty przemysłowe o niewielkim nachyleniu dachu np. hale, wiaty czy magazyny.T-7
T-14
T-18
T-20
T-20 PLUS
T-35
T-35 PLUS

PRODUKTY KTÓRE MOGĄ CIĘ INTERESOWAĆ