PAPA
Od wielu lat papa służy jako skuteczne i tanie pokrycie dachowe. Producenci wprowadzają na rynek coraz to doskonalsze jej wersje, co przekłada się na niesłabnące zainteresowanie. Nowoczesne papy wzbogacone zostały o ważne parametry, które wpływają na ich wysoką jakość przy atrakcyjnej cenie. Papa jest szczególnie ceniona za jej lekkość, prostotę w układaniu, elastyczność dzięki której można wykorzystywać ją na dachach o bardzo różnych kształtach. Dodatkowo papa może być stosowana pod każdego rodzaju materiał pokryciowy albo jako samodzielne pokrycie tymczasowe. Docenia się jej trwałość sięgającą nawet 40 lat oraz dużą odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Papę można wybierać pośród wielu kolorów.

W naszej ofercie znajdziesz papy wierzchniego krycia, papy podkładowe termozgrzewalne, podkładowe modyfikowane SBS pochodzące od firmy Technonicol.GONTY

DOCKE
TECHNICOLGonty w swojej budowie są podobne do papy, ale są znacznie atrakcyjniejsze pod względem wyglądu. Gonty mają ozdobne nacięcia, różnorodne wzory i są wykończone mineralną posypką o różnych kolorach dzięki temu świetnie imitują dachówkę karpiówkę czy też drewniane gonty. Fakt, iż są bardzo elastyczne, umożliwia wykańczanie nimi dachów o różnym kącie nachylenia oraz nietypowych powierzchni takich jak: wole oko, falistych okapów czy wieżyczek. Pokrycie z gontów należy do lekkich dlatego też stosuje się je w domach o lżejszej konstrukcji oraz do renowacji starych i delikatnych budynków. Ważną zaletą gontów jest fakt, iż nie wymagają prawie żadnej konserwacji. Jeśli któryś ulegnie uszkodzeniu, wystarczy wymienić zniszczony pas na nowy. Pozostałe atuty tego rodzaju pokrycia to praktyczność, estetyka, łatwy i szybki montaż oraz stosunkowo niska cena.

W naszej ofercie znajdziesz gonty firm Technonicol oraz Docke. Pokrycia dostępne w wielu kolorach i wzorach.

PRODUKTY KTÓRE MOGĄ CIĘ INTERESOWAĆ